فروش

قوانین و مقررات استفاده از سیستم فروش اینترنتی شرکت میهن
 قوانین و مقررات استفاده از سیستم فروش اینترنتی شرکت میهن از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروش اینترنتی، شرکت میهن به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان مشتری میهن تلقی می شوند. 
 فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروش اینترنتی میهن درج نموده است. 
 ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. 
 هزینه بسته بندی وارسال و اخذ بارنامه و بیمه به عهده فروشنده می باشد. 
 مکان تحویل کالا آدرسی است که قبلا" مشتری به فروشنده اعلام کرده و در فایل اطلاعات مشتری وجود دارد و فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد.  
 در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، مشتری حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. 
 مشتری با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. 
 هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد. 
 روز ثبت سفارش با هماهنگی مشتری و فروشنده و بر اساس تور ویزیت معین می باشد. 
 مشتری موظف است مبلغ سفارش را در صورت انتخاب پرداخت نقدی به صورت پیش پرداخت بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید. 
 برای مشتریان دارای اعتبار مشتری می تواند تا سقف اعتباری خود سفارش را ثبت نموده و کالا را دریافت نماید. بدیهی است در این حالت مشتری موظف است ظرف یک هفته چک های مربوطه را به نام شرکت میهن صادر و برای وی ارسال نماید. 
 در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی
 کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروش اینترنتی میهن می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروش اینترنتی میهن، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، بارگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد. استفاده از خدمات سایت 
 به محض عضویت و دریافت کد کاربری و رمز عبور در سایت فروش اینترنتی میهن، ورود شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

استفاده از خدمات سایت
 به محض عضویت و دریافت کد کاربری و رمز عبور در سایت فروش اینترنتی میهن، ورود شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.